+38 (093) 627 07 40 Розрахунок вартості
Menu

Розробка сайту візитки під ключ

Однією з найбільш затребуваних послуг в області створення сайтів, є Розробка сайту візитки. Сьогодні важко уявити будь-який онлайн бізнес без сайту, нехай навіть найпростішого. Під сайтом візиткою зазвичай мається на увазі невеликий, на 4-5 сторінок сайт, що надає основну інформацію про компанію, її товари і послуги.

Насправді, не має значення, як називати той чи інший сайт, головне, щоб сайт був зручний, зрозумілий і надавав корисну інформацію його відвідувачам.
Розмір сайту та його структуру завжди визначає замовник. Сайтом візиткою можна назвати односторінковий сайт з одним блоком, а також розгорнутий сайт з каталогом товарів і навіть блогом.

При розробці сайту візитки, необхідно враховувати певні стандарти. Маються на увазі певні блоки і сторінки, до яких звикли відвідувачі. Також є сторінки, які дуже важливі з точки зору SEO оптимізації. Наприклад, часто можна зустріти невеликі сайти, на яких відсутня сторінка Контакти. Всю контактну інформацію розміщують у футері та іншому нижньому блоці на Головній сторінці. Так краще не робити. Сторінка Контакти звична для більшості користувачів, крім того вона є джерелом інформації для пошукових систем для визначення регіону сайту, а також повнота інформації певним чином впливає на формування довіри і з боку пошукових систем і з боку відвідувачів сайту.

Одним з ключових питань при створенні сайту візитки, є питання, що стосується дизайну, стилю сайту. Найбільш простим і конструктивним способом є пошук прототипу. Необхідно знайти один або кілька сайтів, які найбільше подобаються, при чому необов'язково, щоб сайти були в тій самій ніші, що й ваш. Можна вибрати певні блоки або сторінки на вподобаних сайтах і використовувати їх як орієнтири під час розроблення перших дизайн-макетів вашого сайту.

Вартість виготовлення сайту візитки починається з 400$ і залежить від багатьох факторів. Основними є:
кількість і розмір сторінок
наявність і складність різних функцій
багатомовність
SEO оптимізація
Важливий момент.
Сьогодні мобільний трафік уже давно є основним, тому особливу увагу необхідно приділяти саме мобільній версії сайту візитки. Зручність, інтуїтивність, швидкість завантаження впливають на те, як поводитимуться користувачі, потрапляючи до вас на сайт.

Розробка сайту візитки виконується протягом 10-14 робочих днів.