Умови та положення

Ліцензія:

Веб студія Олексія Малікова має права інтелектуальної власності на всі матеріали на AMWS. Усі права на інтелектуальну власність захищені. Ви можете отримати доступ до AMWS для особистого використання відповідно до обмежень, встановлених у цих умовах.

Ви не повинні:
– копіювати або повторно публікувати матеріали з AMWS
– продавати, здавати в оренду або субліцензувати матеріали з AMWS
– відтворювати, дублювати або копіювати матеріали з AMWS
– розповсюджувати контент з AMWS

Ця Угода набирає чинності з моменту відвідин сайту.

Публікувати та обмінюватися думками та інформацією дозволено у певних областях сайту. Веб студія Олексія Малікова не фільтрує, не редагує, не публікує та не переглядає Коментарі до того, як вони з’являться на сайті. Коментарі не відображають погляди та думки Веб студії Олексія Малікова, її агентів та/або афілійованих осіб. Коментарі відображають погляди та думки людини, яка публікує коментар. В тій мірі, в якій це дозволено чинним законодавством, Веб студія Олексія Малікова не несе відповідальності за Коментарі або будь-яку відповідальність, збитки чи витрати, спричинені та/або понесені внаслідок використання та/або публікації та/або появи коментарів на цьому сайті.
Веб студія Олексія Малікова залишає за собою право відслідковувати всі коментарі та видаляти будь-які коментарі, які можуть вважатися недоречними, образливими або викликають порушення цих Умов та Положень.

Ви гарантуєте та заявляєте, що:
– ви маєте право розміщувати Коментарі на нашому сайті та маєте для цього всі необхідні ліцензії та згоди;
– коментарі не порушують права інтелектуальної власності, включаючи, крім іншого, авторські права, патенти чи товарні знаки третіх осіб;
– коментарі не містять наклепницьких, образливих, непристойних чи інших незаконних матеріалів, які є вторгненням у приватне життя.
– коментарі не будуть використовуватися для нав’язування чи просування бізнесу чи звичаїв, або для подання комерційної чи незаконної діяльності.

Таким чином, ви надаєте Веб студії Олексія Малікова дозвіл на використання, відтворення, редагування та дозвіл іншим особам використовувати, відтворювати та редагувати будь-які ваші коментарі у будь-яких формах, форматах чи платформах.

Гіперпосилання на наш Контент:

Наступні організації можуть посилатися на наш сайт без попереднього письмового дозволу:
– державні установи;
– пошукові системи;
– новинні організації;
– дистриб’ютори онлайн-каталогів можуть посилатися на наш сайт також, як вони посилаються на сайти інших компаній у списку;
– загальносистемні акредитовані компанії, за винятком залучення некомерційних організацій, благодійних торгових центрів та благодійних груп зі збору коштів, які не можуть посилатися на наш сайт.

Ці організації можуть посилатися на нашу домашню сторінку, публікації або іншу інформацію сайту за умови, що посилання: (а) жодним чином не вводить в оману; (б) не має на увазі хибне спонсорство, підтримку або схвалення зв’язувальної сторони та її продуктів та/або послуг; та (c) вписується в контекст сайту зв’язуючої сторони.

Ми можемо розглядати та затверджувати інші запити на посилання від наступних типів організацій:
широко відомі джерела інформації про споживачів та/або бізнес;
сайти